1.turnaj Zimného poháru

První turnaj letošního zimního poháru se odehrál v Nebušické hale a jeho pořádání se ujal oddíl Žluté Lázně.
Vítězové skupin Watto A, Kolovraty, Pankrác a Žl. Lázně postoupili přímo do čtvrtfinále, týmy na 2. a 3. místech svedly souboje v osmifinále.

Bez osmifinálové námahy to měl tým Slatin, kterému měl být soupeřem nedorazivší tým Petrovic.
Dále si bez problémů poradili Spoje s Watto B 10:4, 10:5, Radotín s Kunraticemi 10:6, 10:4 a ve vyrovnaném zápase výborně zvládl
koncovky setů Start se Stop Zevling 10:8, 10:9

Čtvrtfinále bylo nad síly nadějných juniorů ze Slatin, pro které byl 4 bodový handikep moc velkým soustem a podlehli Wattu A 10:8 a 10:6,
Kolovraty si poradili v třísetové „houpačce“ se Spojema 10:4, 6:10 a 10:6, Pankrác nedala šanci Startu 10:3, 10:5
a Radotín si vyšlápl na loňského vítěze ZP Žluté Lázně 10:3, 6:10 a 10:7.

Semifinále zahájila vítězně suverénní Pankrác nad Kolovraty 10:8, 10:8
Překvapení turnaje tým Radotína dokázal potrápit Watto A, když zvítězil ve druhém setu, ale rozhodující třetí set byl již pod dohledem
favorita Watto A, který zvítězil 10:5, 9:10 a 10:5.

V boji o třetí místo měli více sil Kolovraty a lehce si poradili s Radotínem 10:6, 10:6.

Finále mělo velmi napínavý průběh kdy v prvním setu těžilo Watto A z hendikepového náskoku a lehce ho vyhráli 10:5 i druhý set se nesl
v obdobném duchu a za stavu 9:5 se už hráči Watta viděli jako vítězové, polevili a toho využili bojovníci z Pankráce a dokázali set otočit 9:10
i třetí set nabídl drama do posledního míče, tentokrát rozjetý Pankrác otočil vývoj skore ve svůj prospěch za včasu a vedl 9:8, následovalo
vyrovnání na 9:9, ale rozhodující okamžik smečař Pankráce nezvládl a míčem do autu přenechal vítězství Wattu A.