VH KNS Praha

Volební valná hromada Pražského nohejbalového svazu 2015 proběhla v poklidné atmosféře v nejhojnější účasti v posledních letech. VH těsně následovala po rozdílení rozhodčích pražských nohejbalových soutěží, které šlo letos jako na drátku a vše do sebe časově výborně zapadalo.

Po přivítání delegátů zazněl jako první projev předsedy PNS, shrnující uplynulé volební období a také podání širšího vysvětlení delegátům, k neúčasti zástupců Prahy na VH ČNS 2015.

Na programu VH neproběhli v úpravách herního systému až na jednu důležitou, žádné zásadní změny.

Na návrh delegátů TJ Pankrác a TJ Avia Čakovice byla znovu otevřená, v loňském roce zrušená, možnost startu více družstev jednoho oddílu ve stejné výkonnostní třídě.

Po několika hlasováních a úpravách byla odhlasována finální verze, která povoluje start maximálně dvou družstev jednoho oddílu ve všech výkonnostních úrovních, mimo krajského přeboru a první třídy krajské soutěže. Pozor, tato úprava bude platit již pro herní sezonu 2016!!!

Poměrně velkou část jednání VH zabrala debata o stavu a práci v oblasti mládeže, kde byli mezi funkcionáři pracujícími v Praze s mládeží předjednány určité kroky, na kterých by se byli ochotni společně podílet.

Správa hospodáře PNS o finanční situaci nohejbalové Prahy, vykazující dlouhodobé hospodaření s mírným přebytkem, byla všemi delegáty přijata bez námitek. Při jakékoliv pochybnosti může kterýkoliv delegát požádat hospodáře a bude mu přeposláno vše k nahlédnutí.

Po zprávách předsedů odborných komisí přišlo na pořad dne slavnostní předání cen zástupcům vítězných oddílů  Pražského zimního poháru. Hlavní cenu 12 000Kč pro oddíl s největším množstvím bodů v seriálu převzal pro vítězné Žluté lázně p. Jiří Holčák, který zároveň přebral i 3000 Kč pro nejlepšího hráče zimního poháru, kterým se stal Martin Březina.

Po předání cen byli představeni navržení kandidáti na místa předsedy PNS a členů VV PNS.

Poté se přihlásil ke slovu pan Jiří Matyášek, který se omluvil, že po daném slibu na VH ČNS o svém nekandidování na funkce v nohejbalovém hnutí a tedy kandidovat nemůže ani v pražském KNS. Sekretář PNS mu s politováním z jeho odchodu poděkoval jménem všech za odvedenou práci v minulých letech.

Na nového předsedu dozorčí rady PNS byl tedy navržen a hlasováním potvrzen p.Luboš Albrech z TJ Pankrác. Následně byl převážnou většinou bezproblémově odhlasován VV KNS Praha, až na zmíněného, nově příchozího Luboše Albrechta ve stejném složení, jako v minulém období.

Oficiální zápis bude uveřejněn v dokumentech na stránkách PNS.

 

POZVÁNKA NA VALNOU HROMADU KNS PRAHA

VH KNS PRAHA se koná 23.3.2015 od 18,30 v zasedací místnosti v hale TJ Pankrác, Lomnického ulice, Praha 4

Program VH:
Zpráva o činnosti za uplynulé období
Zpráva o hospodaření
Vyhodnocení a vyhlášení vítěžů ZP
Volba předsedy a VV
Diskuze

Každý oddíl sdružený v KNS Praha má jeden hlasovací mandát.

Za KNS Praha

J.Josek                                                                      M.Šnídl
sekretář                                                                     předseda

Související příspěvky:

  • Nejsou žádné související příspěvky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyplňte prosím *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nejoblíbenější štítky

Kalendář příspěvků

Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Poděkování

Vážení návštěvníci webu pražského nohejbalového svazu, děkujeme Vám za návštěvu na našich stránkách. Zanechte nám komentáře k jednotlivým příspěvkům, napište nám co Vám zde chybí, budeme se snažit, aby jste zde nalezli všechny potřebné informace.